FK Tachov – Sokol Čížová 1:1 (1:0), penalty 3:4

Branky: 19. Knakal – 88. D.Novák. Rozhodčí: Hodek – Langmajer, Pálek. Delegát: Pešek. ŽK 2:0 (55. Tušl, 74. Braun). Diváků: 190.

Čížová: Satrapa – Rozhoň, D.Novák, Fenyk (72. Kasík), Lukeš – Gregor, Kočí (92. Nečas), Dvořák, Pospíšil – Jirouš, Janda (C). Náhradníci: J.Novák (B), Kasík, Nečas. Trenér Zdeněk Staroba.

Zdeněk Staroba, trenér Čížové: „Tachov osobně tipuji na jednoho z aspirantů vítěze soutěže. A prokazoval to i svým moderním fotbalem. Má vysoké urostlé hráče a spoléhá se i na standardky. Ale i tak jsme odvedli dobrý výkon. Jsme tradičně v situaci, v jaké se pohybujeme už dlouho. Měli jsme hráčů tak akorát. Škoda, že jsme neproměnili některou z těch šancí z první půlhodiny. Neuhlídali jsme potom jednu standardku a poločas patřil domácím. V tom druhém jsme se ale přece jenom dostávali víc do hry, domácí nějak povolili. Ne, že bysme je přehráli fyzicky, to ne. Víte, že jsme toho v přípravě moc nenatrénoval ani nenahráli. Ale jsem rád, že jsme si z Tachova odvezli dva body. Odsud se ty bodíky moc vozit nebudou.“

Napsat komentář