RočníkTrenér   
2018/2019
(Divize)
JANDA Petr / asistent
2017/2018
(ČFL, 18.místo, sestup)
JANDA Petr / asistent
(od 29.3.2018)
POLODNA Michal / asistent
(od 29.3.2018)
2017/18
(ČFL, 17.místo)
JINDRA Aleš
(11.9.2017 až 29.3.2018)
STAROBA Zdeněk
(1.7.2017 až 11.9.2017)
KOKEŠ Radim
(1.7.2017 až 11.9.2017)
2016/17
(Divize, 1.místo, postup)
STAROBA Zdeněk
(1.7.2016 až 30.6.2017)
2015/16
(Divize, 8.místo)
STAROBA Zdeněk
(3.10.2015 až 30.6.2016)
BENETKA Petr
(10.8.2015 až 2.10.2015)
2014/15
(Divize, 11.místo)
MÁCHA Marcel
(21.2.2015 až 30.6.2015)
VAVROCH Jaroslav
(10.8.2014 až 21.2.2015)
2013/14
(Divize, 9.místo)
FEČO Alexandr
(8.3.2014 až 30.6.2014)
ANTOŠ Jiří
(10.8.2013 až 16.11.2013)
PRÁŠIL Ondřej / asistent
(10.8.2013 až 30.6.2013)
2012/13
(Divize, 6.místo)
FEČO Alexandr
(1.7.2012 až 30.6.2013)
2011/12
(Divize, 10.místo)
FEČO Alexandr
(29.10.2011 až 30.6.2012)
KOBETIČ Juraj
(1.7.2011 až 29.10.2011)
2010/11
(KP, 1.místo, postup)
KOBETIČ Juraj
(1.7.2010 až 30.6.2011)