FC Táborsko B – Sokol Čížová 0:5 (0:2)

Branky: 20., 36. a 63. Jirouš, 71. Krasnyanyk, 73. Janda. Rozhodčí: Cihlář – Kastl, Matyš. Delegát: Slavíček. ŽK 1:0 (4. Peterka). Diváků: 170.

Čížová: Satrapa – Rozhoň, Pospíšil, Novák, Krasnyanyk – Gregor, Kočí, Dvořák, Polodna – Jirouš, Janda (C). Náhradníci: J.Novák (B), Nečas, Kunt, Procházka, Chytrý. Trenér Zdeněk Staroba.

Zdeněk Staroba, trenér Čížové: „Byl jsem rád, že jsem tu sestavu nějak dal dohromady. Dva hráči dělali svědky na svatbě, Kasík říká, že má něco s tříslem, druhý Gregor taky není v pořádku. Ti zkušení si s tím poradili a tři body jsou naprosto zaslouženě naše.“
Zdeněk Staroba, trenér Čížové: „Měli jsme problém s počtem hráčů, ve své podstatě jsme jeli s jedenácti kusy. Jel s námi Polodna, který nebyl 2-3 měsíce na hřišti, Fenyk s Lukešem byli na svatbě za svědky… Táborsko má mladý tým, my jsme to uhráli zkušeně, dobře jsme pracovali a hráli jsme chytře. Náš brankář neměl až na centry žádnou práci, Jirouš pomohl třemi góly a vlastně zápas dá se říci rozhodl. Kdyby mi někdo řekl, že budeme mít po dvou zápasech pět bodů, tak bych mu nevěřil. S počtem hráčů máme problém, tak uvidíme, jak to bude dál. Každopádně jsem s tímto zápasem maximálně spokojen. Dobře zahrála i nová posila Krasnyanyk, který se blýskl gólem i dobrým výkonem, ale ten dnes na hřišti nechali všichni.“
Zdroj: jihoceskyfotbal.cz, fotbalunas.cz