FC Viktoria Mariánské Lázně – Sokol Čížová 1:2 (0:1)
Branky: 82. Sadílek41. Jirouš, 50. Nečas. Rozhodčí: Lafek – Brda, Nehasil. Delegát: Rauch. ŽK: 5:4 (Sadílek, Kravar, Šilhán, Kafka, Lukáš – Satrapa, Rozhoň, Fenyk, Dvořák). ČK: 0:1 (69. Nečas). Diváků: 200.

Červená karta během zápasu, použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest. V 69. minutě utkání v přerušené hře hostující hráč  č. 10 Nečas Radim řekl rozhodčímu: „To si děláš prdel“. Po udělení červené karty hráč hostí spořádaně opustil hrací plochu.

Čížová: Satrapa –  Fenyk, Novák, Rozhoň, Held (C)– Zahrádka, Dvořák, Janda, Nečas – Jirouš, Polodna. Náhradníci Müller. Trenér Zdeněk Staroba.

Vladimír Vávra, Čížová: „Nezbývá než před hráči smeknout. Tentokrát nás přijelo tak akorát, abychom naplnili soupisku. Přesto jsme uhráli všechny body, i když domácí byli na hřišti hodně vidět. Přesto jsme se dokázali ubránit a vezeme si domů všechny body. Byl to ode všech disciplinovaný výkon, byli si vědomi toho, že musí šetřit silami. Projevila se i zkušenost v samotném zakončování našich akcí. Byli vskutku efektivní. Ovšem potvrzení úspěchu bude v příštím kole hodně důležité, přijede Roudné.