Sokol Čížová – Malše Roudné 5:0 (1:0)
Branky: 37. Janda, 51. Zahrádka, 74. Zahrádka, 76. Jirouš, 83. Zahrádka. Rozhodčí: Szikszay – Štrincl, Kříž. Delegát: Hanzal. ŽK: 2:2 (43. Fenyk, 50. Fenyk – Kössl, Turek). ČK: 1:0 (50. Fenyk). Diváků: 150.

Červená karta během zápasu, druhé napomenutí během utkání, 1.ŽK udělena ve 43.minutě za zmaření slibně se rozvíjející akce držením soupeře za dres, 2.ŽK+ČK udělena v 50.minutě za nevhodné chování – bezohledné podražení soupeře zepředu v souboji o míč.

Čížová: Satrapa – Held (C), Novák, Rozhoň, Pohnán – Dvořák, Fenyk, Janda (81.Janoch), Zahrádka (83.Chytrý) – Polodna, Jirouš. Náhradnící Janoch, Chytrý, Hošna. Trenér Zdeněk Staroba.

Roudné: Konečný – Kössl (62. Turek), Průcha, Havel, Tušer – Samek (46. L. Vávra), R. Otepka, O. Otepka, Růžička (56. Štěpánek) – Markytán, Píša. Trenér Libor Šolc.

Vladimír Vávra, Čížová: „Musím výkony našich hráčů vyzvednout. Ze začátku nám Roudné kladlo odpor, i když má velice mladý tým. Ten má perspektivu, ale nakonec se prosadila naše daleko větší zkušenost. Nakonec nás nakoplo vyloučení, které mělo pomoci spíš hostům. Jenže naši hráči se semkli a svým přístupem určitě Roudné zaskočili. Nestáhli se do obrany, ale naopak ještě víc se tlačili dopředu. Na to hosté neuměli zareagovat a náš třetí gól nejspíš úplně jejich snahu torpédoval. Po nadšeném a kvalitním výkonu to bylo zasloužené vítězství.“

Napsat komentář