Sokol Čížová – 1. FC Karlovy Vary 2:1 np (1:1, 0:0), penalty 5:4
PK za Čížovou proměnili Brož, Šťastný, Kunc, Mariotti, Rozhoň.
Branky: 81. Šťastný – 56. Psohlavec.  Rozhodčí: Hocek – Vnuk, Mič. ŽK: 3:2 (za domácí Šťastný, Bednařík, Kunc). Diváků: 100.

Čížová: Durov – Hora, Bednařík, Brož (C), Mariotti-Moravec (85.Müller), Kunt, Rozhoň, Šťastný, Šitner (46.Omerovič) – Kunc. Trenér Marcel Mácha.

Jakub Duchoň, místopředseda Čížové: „Karlovaráci nás překvapili, byli od úvodu nečekaně aktivní a jejich hra nám dělala problémy. My jsme se s tím zpočátku nedokázali vyrovnat a teprve postupně jsme začali průběh zápasu vyrovnávat. To se nám podařilo a konečně jsme se dostávali do kombinace i my. Myslím, že se potom zápas divákům líbil, i když se hrálo většinou jenom od vápna k vápnu. Tam se oběma mančaftům přestávalo dařit, obrany byly dost důrazné. Ve druhém poločase se nakonec fanoušci dočkali i branek, i když jsme museli dohánět soupeřův náskok. Naštěstí jsme stihli vyrovnat a gólman Durov se střelcem rozhodující penalty Rozhoněm rozhodli v náš prospěch.“

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz, 21.3.2015

Foto: František Bořánek (archiv)