TJ Sušice – Sokol Čížová 1:0 (0:0)
Branka: 70. Skrbek. Rozhodčí: Severýn – Trska, Flimmel. ŽK: 4:4 (za Čížovou Hora, Bednařík, Mariotti, Kunt). Diváků: 180.

Čížová: Durov – Mariotti, Brož, Bednařík, Hora – Kunc, Šťastný, Rozhoň, Moravec – Omerovič, Kunt. Trenér Marcel Mácha.

Jakub Duchoň, místopředseda Čížové: „Bohužel se v Sušici prokázalo, že máme příliš úzký kádr. Museli jsme povolat hráče z béčka a na ně byl ten divizní důraz i rychlost při zpracování míče hodně náročný. Možná i proto jsme nedokázali vepředu udržet balon, a ten se okamžitě vracel jako bumerang. Navíc domácí hráli s obrovským nasazením. Okamžitě nás napadali, asi si uvědomili, že do konce soutěže zbývá ještě spousta zápasů a pořád nemají nic ztraceno. Jejich hra neodpovídala tomu, že jsou na posledním místě.
V dalším kole přijede Krumlov, a to bude zajímavé derby. Měl by se nám vrátit po trestu Jindřich a snad si už doléčil zranění Held. Rádi bychom dohnali naši ztrátu ze Sušice. Ale kvality Krumlova známe, musíme se dobře připravit.“

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz, 1.4.2015