Post hlavního trenéra Čížové je volný. Protřelý kouč Jiří Antoš, který příští rok oslaví sedmdesátiny, se rozhodl z různých příčin skončit. Šéf klubu JUDr. Vladimír Vávra tak bude ve třetí divizní sezoně po sobě (od roku 2011) hledat po Juraji Kobetičovi, Alexandru Fečovi a Jiřím Antošovi již čtvrtého trenéra.

Rok 2014 zahájí Čížová už bez něho. „V důsledku vážné zdravotní situace v mé rodině, ale i komplikovanosti v činnosti oddílu, jsem se rozhodl ukončit mé trénování v Čížové. Chtěl bych poděkovat všem těm, kteří mi byli v rámci daných a složitých možností nápomocni, a přeji hráčům, funkcionářům i příznivcům jen dobré výsledky a radost z fotbalu v Čížové,“ uvedl Jiří Antoš, proč po roce opouští čížovský Sokol.

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz, 8.12.2013