Trenérská židle nezůstala v divizní Čížové dlouho prázdná. V neděli 8.prosince angažoval šéf klubu JUDr. Vladimír Vávra nového trenéra. Jak se Jihočeský fotbal dozvěděl, jedná se o bývalého kouče Alexandra Feča (45). „Ano, je to pravda. S panem Vávrou jsme se dohodli včera, takže jak je vidět, máte dobré kontakty a informace…,“ odpověděla staronová tvář na lavičce Čížové.

Divizní Sokol zahájí přípravu pod Fečovým vedením na začátku ledna 2014. „Začneme 8. ledna a budeme trénovat třikrát týdně. Startovat budeme na Zimním turnaji Meteoru v Praze,“ uvádí k programu v zimní přestávce. Na 25. ročníku turnaje na umělce libeňského Meteoru čekají na Čížovou těžcí soupeři – pořádající FK Meteor Praha VIII, SK Kladno, SK Horní Měcholupy a FK Králův Dvůr.

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz, 9.12.2013