FC Zličín – Sokol Čížová 2:1 (1:0)
Branky: 24. Mančál, 81. Valoušek – 65. Kučera. Rozhodčí: Vitner – Klupák, Šlapák. ŽK: 4:3. Diváků: 200. Hráno na UMT.

Čížová: Stehno – Zach, Brož, Tesařík, Chirinciuc (46. Moravec) – Listopad (46. Jindřich), Prášil, Bednařík, Podkul – Pešír (60. Jaroušek), Kučera.

Jiří Antoš, trenér Čížové: „V tomto utkání jsme chtěli odčinit katastrofální výsledek i hru proti J. Hradci. Povedlo se nám to jen částečně, kdy zejména ve druhé půli jsme už hráli hru, kterou jsme schopni předvádět a je jen škoda, že jsme alespoň nevyrovnali. Musíme si ale uvědomit, že zápas se hraje 90. minut. Přesto si myslím, že v závěru podzimu, kdy jsme měli dost zranění a museli hrát i někteří hráči nedoléčeni, je zisk dvaadvaceti bodů docela solidní. I když těch bodů mohlo být o tři čtyři více.“

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz, 20.11.2013