Sokol Čížová – FC Rokycany 1:5 (0:2)

Branky: 58. Zahrádka – 68. a 77. Procházka, 16. Kroc, 37. Černý, 71. Denk. Rozhodčí: Dohnal – Vnuk, Vychodil. Delegát: Pospíšil. ŽK: 2:2 (73. Mařík, 79. Azilinon – 40. Lehký, 79. Ileman). Diváků: 154.

Milan Satrapa, trenér Čížové: „Na to, že mužstvo stále skládáme za pochodu, mám z utkání docela dobrý pocit. Soupeř byl lepší, bylo vidět, že je rozehranější. My jsme se první půli hledali. V poločase jsme prohrávali 0:2, ale v 58. minutě Zahrádka z trestného kopu snížil a ještě deset minut jsme pak živili naději na dobrý výsledek. Mohli jsme dát druhý gól, to se však nepovedlo, a když jsme pak po našich chybách inkasovali dva góly v rychlém sledu na 1:4, bylo prakticky po zápase. Na první zápas jsem i přes prohru celkem spokojený.“