Spartak Soběslav – Sokol Čížová 3:1 (1:1)

Branky: 25. a 71. Vaněk, 49. Kutner – 16. Jirouš (PK). Rozhodčí: Kvaček – Vychodil, Tesař. Delegát: Krejčí. ŽK 2:1 (41. Kutner, 45. Bouchal – 32. Chytrý) . Diváků: 257.

Čížová: Satrapa – Polodna, Rozhoň, Kočí – Krasnyanyk, O.Gregor, Janda (C), Kasík (88. Nečas) – M.Gregor (31. Chytrý), Lukeš – Jirouš. Náhradníci: J. Novák (B), Fenyk, Dvořák, Chytrý, Nečas. Trenér Zdeněk Staroba.

Tereza Kolpeková, Čížová: „Tenhle zápas jsme samozřejmě dost prožívali. Bylo to derby, jenže jsme nemohli posloužit kompletní sestavou. Chyběli nám Dvořák, D. Novák (přeražený nos), Fenyk. Na druhou stranu byli v sestavě poprvé Satrapa a Chytrý. Oba zahráli výborně. Museli jsme hráčům přidělit posty, na které nejsou zvyklí, a to se také projevilo. Sice to byl náš asi nejmíň povedený zápas, ale bojovali jsme. Domácí nás tentokrát předčili. Body jsme neuhráli, tak je musíme získat příště.“