Slavoj Český Krumlov –  Sokol Čížová 1:4 (1:1)
Branky: 26. Carda – 34. Zikmund, 56. Jirouš, 68. Zahrádka, 75. Jirouš. Rozhodčí: Šimek – Brychta, Matyš. Delegát: Sádovský. ŽK: 4:3 (Wagner, Svoboda, Kabele, Tůma – Nečas, Zikmund, Dvořák). Diváků: 157.

Čížová: Satrapa – Held, Novák, Zikmund, Zahrádka – Nečas (81. Pohnán), Fenyk, Dvořák, Janda – Jirouš (83. Janouch), Polodna. Náhradníci Janoch, Pohnán, Chytrý, Kratochvíl. Trenér Zdeněk Staroba.

Vladimír Vávra, Čížová: „První poločas jsme začali tak jako ve všech ranních zápasech – nic moc. Dostali jsme gól ze standardní situace, pak jsme naštěstí vyrovnali z naší první vážnější situace. Utkání rozhodl druhý rychlý gól po akci Dvořáka, Polodny a Jandy, kdy dal gól do prázdné Jirouš. Pak jsme hru ovládli a bavili diváky. Výborně zahráli Zikmund a Jirouš.“

Foto: Jan Škrle