1.FC Karlovy Vary – Sokol Čížová 2: 1 (1:1)
Branky: 42. Geňo, 60. Psohlavec26. Jirouš (PK). Rozhodčí: Cichra – Trska, Melničuk. Delegát: Sádovský. ŽK: 4:1 (Strnad, Staněk, Krlička, Maňák – Jirouš). Diváků: 120.

Čížová: Satrapa – Pohnán, Novák, Zikmund, Held (C)– Zahrádka, Dvořák, Fenyk, Nečas – Jirouš, Polodna. Náhradníci Velas, Chytrý. Trenér Zdeněk Staroba.

Vladimír Vávra, Čížová: „Škoda, že jsme nedokázali udržet vedení až do konce prvního poločasu, mohlo to všechno vypadat úplně jinak. Gól do šatny se na psychice týmu projeví, i když se snaží proti tomu bojovat, nepřipouštět si to. Zkrátka řečeno, byl to spíš remízový zápas, když už, ale domácí nakonec dali, bohužel, o ten jeden gól víc. My v příštím kole přivítáme v derby Český Krumlov. A to bude dost prestižní zápas, hosté mají nového trenéra.“