Tatran Sedlčany – Sokol Čížová 2:0 (1:0)
Branky: 41.Senft, 7.Haas. Rozhodčí: Kotyza – Fojtík, Vodrážka. Delegát: Kořínek. ŽK 1:3 (Kdolský  – Pohnán, Held, Holan). Diváků: 360.
Čížová: Holan – Held, Brož, Rozhoň, Pohnán –  Chytrý (65.Batryn), Kunc, Dvořák, Polodna, Zahrádka – Jirouš. Trenér Zdeněk Staroba.

Vladimír Vávra, činovník Čížové: „Sehráli jsme dost smolné utkání. V prvním poločase jsme měli příležitosti, ze kterých jsme se měli ujmout vedení. Bohužel, to se nestalo, naopak jsme inkasovali gól do šatny. To nás trochu srazilo, ale šli jsme znovu do hry s tím, že vyrovnáme a vybojujeme nějaký bod. To se nám ale nepodařilo. Byl to náročný zápas v tempu, které potom brzdilo veliké horko. Síly rychle mizely. Myslím si, že jsme o dva góly rozhodně nebyli horší, lépe by situaci vystihovala remíza.“