Sokol Čížová – Nové Strašecí 0:2 (0:0)
Branky: 50.Kapek, 76.Svoboda. Rozhodčí: Košan – Paták, Kříž. Delegát: Židík. ŽK 0:1 (Dolák). Diváků: 70.
Čížová: Formánek – Held (54.Chytrý), Brož, Mácha (6.Kunc), Pohnán –  Zahrádka, Dvořák, Rozhoň, Polodna, Nečas – Jirouš. Trenér Zdeněk Staroba.

Vladimír Vávra, činovník Čížové: „Měli jsme problémy se složením obrany a to se promítlo i do tohoto střetnutí. Sice nemusel nastoupit trenér Staroba, lidí bylo víc, ale brzy po začátku musel kvůli zranění odstoupit Mácha. I tak jsme si vytvořili několik slibných příležitostí, jenže tentokrát neuspěli ani jindy spolehliví Jirouš či Nečas. Góly padaly až po přestávce, pohříchu oba do naší sítě. Hosté pak taktickou hrou náskok udrželi. Škoda ztracených bodů.“