ZVVZ Milevsko – Sokol Čížová 0:3 (0:2)
Branky: 7. a 18. Jirouš, 68. vlastní. Rozhodčí: Pečenka – Vrchota, Štuk. Delegát: Míka. ŽK 2:1 (O.Kosobud, Barda  – Pohnán. Diváků: 150.
Čížová: Holan – Held, Brož, Rozhoň, Pohnán (86.Staněk) –  Zahrádka, Dvořák, Polodna, Chytrý (76.Nečas), Batryn – Jirouš. Trenér Zdeněk Staroba.

Vladimír Vávra, činovník Čížové: „Připomnělo mi to zápas Sparty na Laziu. Dvakrát jsme vystřelili a vedli jsme o dva góly. A tentokrát jsme navíc naše vedení potvrdili i herně, soupeře jsme k ničemu nepustili, na trávníku jsme vládli. Prostě Milevsko na obrat nemělo, bylo to tentokrát nad jeho síly. Po přestávce jsme přidali ještě jeden gól a pak se už zápas dohrával jenom z povinnosti. Hosté sice vyrobili několik závarů, ale to jsme zvládli. V pátek hrajeme s Plzní, a pokud uspějeme, mohli bychom být z nejhoršího venku. Pak nás totiž čeká derby s Jindřichovým Hradcem, a to bude jako vždy těžké.“

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz, Foto: Jan Škrle

3 Responses to “Třígólová výhra nad Milevskem (17.kolo)”

1. Jan Laluch napsal:

Michal Held a dvougólový Martin Jirouš v Sestavě kola!
    Hlasovat lze každou hodinu až do středečního poledne, nově lze vidět, jak si Váš favorit stojí. Gratuluji!

2. swerd napsal:

Jak je to u vás golmany? Minule chytal Formánek, tentokrát Holan?

• Činovník napsal:

Jednicka je Holan, ale potrebujeme spolehlivou dvojku, coz je Formanek. Potvrdil to dobrym vykonem proti Karlovkam.