SK Aritma Praha – Sokol Čížová 1:1 (0:0), na penalty 4:5
Branky: 52. Hrabák – 61. (11) Moravec. Rozhodčí: Poláček – Dujsík, Šafránková. ŽK: za Čížovou Moravec, Šťastný, Mariotti. ČK: 0:1 (45. Held). Diváků: 100.

Čížová: Durov – Held, Bednařík, Brož, Hora – Benetka, Šťastný, Rozhoň, Mariotti – Jindřich, Moravec. Trenér Marcel Mácha.

Jakub Duchoň, místopředseda Čížové: „Dá se říct, že jsme v Praze byli úspěšní. Na podzim jsme uhráli s Aritmou stejný výsledek a na penalty jsme vyhráli. Ale ty byly tentokrát o jednu sérii delší. Navíc jsme si odvezli dva body, i když jsme celý druhý poločas hráli o deseti. O to víc jsou body cennější. Myslím, že to vyloučení Helda nebylo až tak spravedlivé, jenom bránil svého gólmana, který byl napaden. Přitom on jenom chránil svoje území obvyklým způsobem. Ale i tak jsme dostali první gól. Ale kluci se semkli a sami začali domácím zatápět. Výsledkem byla penalta, kterou rozhodčí nařídil za ruku jednoho z domácích hráčů ve vápně. A tu Moravec spolehlivě proměnil. Zápas skončil remízou a následujících pokutových kopech jsme měli pevnější nervy. Navíc Durov prokázal znovu svoje kvality a dva pokusy zneškodnil. Důležité a tvrdě i zaslouženě vybojované body. Ten fotbal po našem vyrovnání dost bolel.“

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz