Sokol Čížová – FK Tachov 1:0 (0:0)
Branka: 65. Dvořák. Rozhodčí: Vodrážka – Drábek, Benedikt. Diváků: 50.

Čížová: Stehno – Zach, Bednařík, Švec, Held – Polodna, Podkul – Kučera, Dvořák, Rosůlek – Jindřich. Trenér Alexandr Fečo.

Alexandr Fečo, trenér Čížové: „Plán byl jednoduchý, nepustit Tachov k jeho hře, nedovolit rychlou kombinaci a hru nahoru dolů. Hrozit z brejků a standardek. Myslím, že se nám to podařilo velmi dobře. Soupeř měl za celé utkání jednu šanci po našem zaváhání v rozehrávce těsně před koncem. Sami jsme byli dopředu nebezpeční hlavně díky Dvořákovi, který hrál celý zápas velmi aktivně a nakonec utkání jedinou brankou rozhodl. Ostatní se k němu přidali a myslím, že jsme odehráli velmi povedené utkání. Proti prvním třem týmům tabulky jsme uhráli na jaře sedm bodů a vždy byli minimálně rovnocenným protivníkem. To jen potvrzuje, že tohle mužstvo má velký potenciál, který se nám bohužel daří naplňovat pouze občas. Za dnešek ode mne poděkování a gratulace všem hráčům.“

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz, 18.5.2014