FC Písek – Sokol Čížová 1:2 (1:1)
Branky: 9.Voráček – 45.Prášil, 63.Kučera
ŽK: 2:1 (89. Basaraba, 90. Zušťák – 74. Listopad)
Rozhodčí: Slavíček – Vojtěch, Vít
Diváků: 580

Písek: Vršecký – Motejzík (61. Straka), Holub, Kubiš, Sajtl – Kalášek, Polodna, Kunc (79. Basaraba), Šťastný (56. Klíma) – Voráček, Zušťák. Trenér Karel Musil.
Čížová: Stehno – Zach, Bednařík, Brož, Chirinciuc – Moravec (77.Butnaru), Lovička (77.Podkul), Prášil, Listopad – Jindřich, Kučera. Trenér Jiří Antoš.

Jiří Antoš (Sokol Čížová): „Samozřejmě jsem rád, že se v Písku podařilo vyhrát. Vítězství nad vedoucím mužstvem je obzvlášť skvělé. Začátek utkání nám nevyšel, potýkali jsme se s hrubkami v obraně, ze kterých následně vyplynul i první písecký gól. Naštěstí nás to nepoložilo, naopak jsme hru vyrovnali a ve druhé půli, neskromně řeknu, jsme byli již lepší. Výsledek je dle mého názoru zasloužený.“

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz, 6.10.2013