Jindřichův Hradec – Sokol Čížová 0:2 (0:0)

Branky: 46. Jirouš, 78. Rozhoň. Rozhodčí: Průcha – Matyš, Tupý. Delegát: Řezáč. ŽK: 0:0. Diváků: 51.

Čížová: J. Novák – Zahrádka, D. Novák, Rozhoň, Bohánek – Nečas (C) (87. Šitner), Majer, Kočí, Mařík (81. Polodna) – Janda, Jirouš. Náhradníci: Šitner, Polodna. Trenér: Petr Janda.

Petr Janda, hrající trenér Čížové:„První poločas byl na šance vyrovnaný a nerozhodný stav po prvních pětačtyřiceti minutách odpovídal průběhu zápasu. Soupeř šel jednou sám na bránu a trefil tyč, zatímco my jsme nastřelili v první půli břevno. Hned na začátku druhého poločasu udělal jindřichohradecký brankář minelu, po které Nečas přihrál do prázdné brány Martinu Jiroušovi a dostali jsme se do laciného vedení. Tento gól pak určil ráz druhého poločasu. My jsme se pak zatáhli a vyráželi do protiútoků. Domácí vyrobili v našem pokutovém území nějaké závary, ale větší šance jsme měli spíš my. Jednu z nich využil Martin Rozhoň, který přidal po rohu druhý gól. Ta hrubka domácího gólmana byla pro vývoj zápasu zřejmě klíčová. Kdyby se jako první trefil Hradec, asi by se ten zápas vyvíjel jinak. Naštěstí nás ale opět podržel Jaroslav Novák v bráně. Jsme spokojeni, protože teď nás čeká utkání v Českých Budějovicích, kde proti běhavým mladíkům na velkém hřišti asi moc šancí mít nebudeme. Pak hrajeme doma s vedoucími Přešticemi, což bude další těžký zápas, takže jsme rádi, že jsme v posledních dvou utkáních uhráli šest bodů. Na to, jak málo trénujeme, je to super.“