V sobotu 31. srpna vstřelil Martin Jirouš svůj stý gól v dresu Čížové, kde působí již 5. rokem (Martin přestoupil do Čížové ze Sparty Praha dne 6.srpna 2015). Martin v dresu Čížové odehrál 107 zápasů, ve kterých vstřelil 100 branek. Bylo to také 8 hattricků, ve 20 zápasech vstřelil v jednom utkání 2 góly, proměnil 32 pokutových kopů, ve 3 zápasech proměnil 2 pokutové kopy a v jednom zápase vsřelil 5 gólů.

Nejrychlejší hattrick vstřelil ve 27.kole divizní sezóny 2016/2017 na domácím hřišti Aritmě Praha v rozmezí 37. až 43. minuty, Čížová zvítězila 3:1. Pět gólů vstřelil ve 27. kole divizní sezóny 2018/2019 doma Jindřichově Hradci v rozmezí 13. až 77. minuty, Čížová tenkrát rozdrtila soupeře 7:3.

První gól v dresu Čížové vstřelil ve 2. kole divizní sezóny 2015/2016 z pokutového kopu Milevsku, Čížová vyhrála 2:1. První hattrick v 9. kole stejné sezóny zajistil vítězství v Českém Krumlově. Desátý gól vsítil ve 14. kole stejné sezóny v Rokycanech, Čížová vyhrála 2:0. Jubilejní 50. gól zaznamenal ve 24. kole divizní sezóny 2016/2017 z pokutového kopu proti Doubravce, Čížová vyhrála 6:2. A nakonec 100. gól vsítil 31.srpna 2019 ve 4. kole a 78. minutě divizního utkání proti Hořovicku, tento gól byl zároveň 3. jeho gólem v utkání, Čížová rozdrtila soupeře 6:0.