Sokol Čížová – Spartak Soběslav 2:1 (1:0)

Branky: 13. Šlapák, 80. Janda – 88. Vaněk.. Rozhodčí: Janíček – Tesař, Eibl. Delegát: Rauch. ŽK 2:0 (77. Šlapák, 79. Novák). Diváků: 156.

Čížová: J. Novák – Zahrádka, D. Novák (83. M. Gregor), Rozhoň, Kočí – Krasnyanyk (76. Chytrý), Dvořák, O. Gregor, Lukeš – Janda (C), Šlapák. Náhradníci: Satrapa (B), M. Gregor, Chytrý. Trenér Zdeněk Staroba.

Zdeněk Staroba, trenér Čížové: „Paradoxně do 85. minuty neměl soupeř výraznější šanci skórovat, měl akorát střelu ze střední vzdálenosti. V závěru gólman udělal chybičku, ze které následovala penalta, a soupeř snížil na 1:2. V 90. minutě pak mohl soupeř dokonce vyrovnat. Měl dva rohové kopy, byly tam dva závary. V kontextu utkání myslím, že jsme zvítězili zaslouženě. Už v prvním poločase jsme mohli vést o dva nebo tři góly. Navíc nám nebyl uznán jeden gól pro ofsajd a Lukeš ještě nastřelil spojnici. Soupeř chtěl vyrovnat, ale hru jsme měli pod kontrolou. Hrozili jsme z brejkových situací. Na můj vkus jsme se častokrát dostávali do ofsajdu. Kdyby mělo hostující mužstvo trošičku štěstíčka, mohlo dojít i na penalty. Kromě posledních pěti minut jsme byli lepší.“