Sokol Čížová – Aritma Praha 2:0 (0:0)

Branky: 57. a 80. Jirouš (obě PK). Rozhodčí: Volf – Grimm, Šlajs. Delegát: Lhoták. ŽK 2:5 (85. Krasnyanyk, 88. Chytrý – 51. a 56. Turák, 72. Polom, 75. Beneš, 80. Stareček). ČK 0:1 (56. Turák). Diváků: 151.

Čížová: J. Novák – Zahrádka, D. Novák, Rozhoň, Polodna – Kočí, O. Gregor (75. Krasnyanyk), Janda (C) (80. Chytrý), Lukeš – Jirouš, Šlapák. Náhradníci: M.Gregor, Dvořák, Nečas, Chytrý, Krasnyanyk, Hadrbolec (B). Trenér Zdeněk Staroba.

Zdeněk Staroba, trenér Čížové: Hráli jsme proti kvalitnímu soupeři, který dobře bránil. Do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Ve druhém poločase jsme měli více balon na noze, ale soupeř měl víc šancí. Vysvobodila nás penalta po faulu na Jirouše. Tři body z tohoto zápasu jsou dobré.

Foto: Jan Škrle