Sokol Čížová – MAS Táborsko B 5:1 (2:0)

Branky: 2. a 63. Krasnyanyk, 5., 70. a 88. Jirouš – 11. Dvořák (vl.). Rozhodčí: Szikszay – Šlajs, Kastl. Delegát: Macháček. ŽK 3:0 (23. Nečas, 48. Lukeš, 65. Zahrádka). Diváků: 75.

Čížová: J.Novák – Nečas (C), D.Novák, Rozhoň, Zahrádka – Lukeš, O.Gregor, Dvořák (77. M.Gregor), Krasnyanyk – Jirouš, Šlapák. Náhradníci: M.Gregor, Polodna, Janda, Chytrý, Hadrbolec (B). Trenér Zdeněk Staroba.

Tereza Kolpeková, sekretářka Čížové: „Za mne to byl super zápas. Nastoupili jsme na ně rychle, hned v druhé minutě se trefil Ihor a dvě minuty po něm Martin Jirouš. Trochu to začalo zavánět debaklem, ale po nedorozumění mezi čížovskými Nováky (stoper a brankář) padla jediná branka hostí. To nás lehce schladilo a vypadalo to, že jsme trochu přestali hrát. Kluci si to pak vysvětlili v kabině a do druhého poločasu nastoupili plnou parou. Martin Jirouš přidal dvě branky, na 4:1 zvyšoval nádhernou střelou z přímého kopu. Svůj druhý gól v zápase přidal Ihor Krasnyanyk. Divácky atraktivní podívaná skončila skórem 5:1 a kluci sklidili zasloužený potlesk.“