Aritma Praha – Sokol Čížová 0:1 (0:1)

Branky: 31. Jirouš (PK). Rozhodčí: Ježek – Šob, Klečka. Delegát: Koňák. ŽK 3:4 (28. Kraus, 60. Vávra, 67. Troníček – 11. Jirouš, 48. Lukeš, 61. Dvořák, 89. Janda) . Diváků: 120.

Čížová: J.Novák – Polodna, D.Novák, Pospíšil, Kočí – Lukeš, O.Gregor (86. Krasnyanyk), Dvořák, Fenyk – Jirouš, Janda (C). Náhradníci: Satrapa (B), Krasnyanyk, M.Gregor, Kasík, Rozhoň, Chytrý, Nečas. Trenér Zdeněk Staroba.

Vladimír Vávra, Čížová: „Vyhráli jsme zaslouženě, i když jsme si jednu chvilku vybrali volnější chvilku. V té byla proti nám nařízená penalta, kterou naštěstí pro nás domácí neproměnili. Řekl by, že většina zápasu byla naše a po právu jsme si odvezli všechny body. I když těch gólů jsme mohli přidat víc, v našich silách to bylo.“