Sokol Čížová –Sokol Brozany 1:3 (0:1)
Branky: 87. Kočí – 20. a 76. Chukwuma Chukwudi, 49.Marič. Rozhodčí: Lafek –Leška, Krejsa. Delegát: Lhoták. ŽK: 1:4 (43. Novák – 32. Cibulka, 38. Franc, 44. Dunderovič, 89. Studecký). Diváků: 201.

Čížová:  Satrapa – Grobár, Rozhoň, Novák, Janoch – Nečas (46. Bálek), Dvořák, Kočí, Zahrádka (81. Vávra) – Jirouš, Janda (66. Chytrý). Náhradnící Chytrý, Polodna, Stojka, Vávra, Bálek, Kratochvíl, Held. Trenér Aleš Jindra.

Aleš Jindra, trenér Čížové: „Musím uznat, že Brozany byly lepší a zvítězily zaslouženě. Měly v svém středu rozdílového hráče Chukwumu. Důležitým momentem byla neproměněná penalta, díky které jsme mohli vyrovnat, navíc by to byl gól do šatny. Ale jsem rád, že se nám podařilo aspoň snížit, že jsme neodešli bez vstřeleného gólu.“