FC Rokycany – Sokol Čížová 5:2 (1:2)
Branky: 15. Černý, 46. Vileta, 70. Černý, 81. Vileta, 84. Končal – 9. Chytrý, 46. Nečas. Rozhodčí: Kyncl – Klupák, Krupka. Delegát: Vrzal. ŽK: 2:2 (27. Procházka, 29. Vaščák – 69. Novák, 71. Kratochvíl). Diváků: 251.

Čížová: Kratochvíl – Held, Novák, Rozhoň (46. Pohnán), Janoch – Nečas (84. Satrapa), Dvořák, Kočí, Polodna – Chytrý, Janda. Náhradnící Pohnán, Satrapa, Jirouš, Zahrádka. Trenér Zdeněk Staroba.

Vedoucí Vladimír Vávra: „Už dva týdny netrénujeme a bylo to znát, ve druhém poločasově jsme kondičně naprosto odešli. Nechceme to nějak zveličovat. Domácí hráli o všechno, po změně stran vsadili všechno na jednu kartu. Chyběla nám dostatečná motivace, myslím si, že se naši hráči nechtěli ani zranit, do soubojů nechodili stoprocentně.“

Napsat komentář