Sokol Čížová – Aritma Praha 3:1 (3:0)
Branky: 37., 39. a 43. Jirouš – 90. Turák. Rozhodčí: Cihlář – Simbartl, Špindlerová. Delegát: Petera. ŽK: 1:4 (58. Kratochvíl – 48. Pivrnec, 58. Rybka, 58. Modr, 91. Turák). Diváků: 120.

Čížová: Satrapa – Janoch, Novák, Rozhoň, Held (87. Mařík) – Nečas (82. Pohnán), Dvořák, Kočí, Polodna – Jirouš (75. Chytrý), Janda. Náhradnící Pohnán, Mařík, Zahrádka, Chytrý, Kratochvíl. Trenér Zdeněk Staroba.

Vladimír Vávra, Čížová: „V pátek jsme hráli zcela výjimečně. V sobotu mají na našem hřišti akci děti, tak jsme jim samozřejmě uvolnili termín. A co říct k utkání. Bylo to zasloužené vítězství, ve kterém Jirouš prokázal svoje střelecké schopnosti. Dobře zahrál celý tým, který si svým výkonem zajistil další důležité vítězství nad nepříjemným soupeřem.“

Zdroj: http://www.jihoceskyfotbal.cz/aktualne-1/731-bleskovy-hattrick-jirouse-desate-jarni-vitezstvi-brala-cizova-s-aritmou.html?utm_source=copy

Vladimír Vávra, Čížová: „Utkání bylo rozhodnuto během šesti minut, kdy dal Jirouš tři góly. Do první branky to bylo pro nás těžké, soupeř měl asi dvě šance, které naštěstí neproměnil. Ve druhém poločase jsme zápas už dohrávali. Vyhráli jsme zaslouženě. Chybí nám asi čtyři body do jistoty prvního místa, chybí nám udělat poslední krok.“

Tomáš Kubr, trenér Aritma Praha: „Pro nás nešťastná prohra. Vytvořili jsme si více šancí, ale nejsme schopni proměnit ani ty nejvyloženější šance, to nás trápí celé jaro. V zakončování byl největší rozdíl, Čížová má ve svém kádru Jirouše, který si vytvoří čtyři šance a tři z nich promění. V zápase jsme vypadli na šest minut a soupeř nás potrestal. Čížové jsme ale byli vyrovnaným soupeřem. Po zápase jsem klukům poděkoval, i za stavu 3:0 jsme to nezabalili. Kdybych měl vyzdvihnout jednotlivce, tak bych mluvil o Mackovi, který byl nebezpečný celý zápas. Zmínil bych i střídajícího Kozla, neodehrál špatný zápas, poslal do vápna několik nebezpečných centrů. Víceméně bych chtěl ale pochválit celé mužstvo. Výsledek je pro nás nejen krutý, ale také nespravedlivý.“

Zdroj: www.fotbalunas.cz