Sokol Čížová – Mariánské Lázně 2:0 (2:0)
Branky: 19. Jirouš (PK), 39. Janda. Rozhodčí: Kvaček – Čechlovský, Tesař. Delegát: Ploch. ŽK: 4:3 (2xZahrádka, Fenyk, Nečas – Lukáš, Kravar, Jakubík). ČK: 1:0 (67. Zahrádka) Diváků: 150.

Čížová: Satrapa – Held, Novák, Zikmund, Zahrádka – Nečas (87.Chytrý), Fenyk, Dvořák, Polodna (80.Pohnán) – Jirouš, Janda. Náhradnící Janoch, Pohnán, Rozhoň, Chytrý, Kočí, Kratochvíl. Trenér Zdeněk Staroba.

Ze zápisu k utkání: „Roman Zahrádka: Červená karta během zápasu, druhé napomenutí během utkání, 55.minuta, nesportovní chování – udělena ŽK za zmaření slibně se rozvíjející útočné akce soupeře vražením do soupeře v boji o míč v nepřerušené hře. 67.minuta, udělena 2.ŽK + ČK za nesportovní chování – nastavení nohy soupeři, který procházel kolem něj v přerušené hře před provedením vhazování.“

Foto: Jan Škrle