Motorlet Praha – Sokol Čížová 0:1 np (0:0, PK 3:5)
Rozhodčí: Šimek Zdeněk – Hock David, Fojtík Martin. Delegát: Vaniš František. ŽK: 3:2 (Lukič, Palko, Jonáš – Jirouš, Dvořák). Diváků: 200.

Čížová: Satrapa – Held (C), Novák, Rozhoň, Zahrádka – Nečas, Dvořák (81. Kočí), Fenyk, Janda – Polodna, Jirouš. Náhradníci Janoch, Zikmund, Kočí, Pohnán, Chytrý, Hošna. Trenér Zdeněk Staroba.

Vladimír Vávra, Čížová: „Řekl bych, že to byl zápas dvou poločasů. V tom prvním jsme byli lepší, ve druhém zase přidali domácí, zvlášť ke konci utkání. To nás dost zmáčkli. Pečlivě si hlídali Jirouše, nasadili na něj exligového Rajnocha. Ten odehrál opravdu skvělý zápas, dokázal prodat svoje zkušenosti. Pořád vedeme tabulku, ale víme, že o tu pozici musíme pořád bojovat. Jak říká prvoligový trenér Leoš Kalvoda, nesmíme být nenažraný. Teď musíme nabrat nové síly, protože v příštím kole přivítáme Jankov. A to bude hodně náročné.“