Sokol Čížová – Ostrov nad Ohří 3:1 (2:0)
Branky: 8. Fenyk, 40. Dvořák (PK), 55. Polodna – 74. Nerad (PK). Rozhodčí: Stieber – Novotný, Vojtěch. Delegát: Schröter. ŽK: 1:3 (Fenyk – Pachta, Horváth, Tolar). Diváků: 80.

Čížová: Satrapa – Held (C), Novák, Rozhoň, Pohnán – Nečas, Dvořák, Fenyk (83. Janoch), Zahrádka (75. Chytrý) – Polodna, Janda. Náhradníci Janoch, Zikmund, Jirouš, Chytrý, Hošna. Trenér Zdeněk Staroba.

Vladimír Vávra, Čížová: „Zase musíme hráče pochválit, šli za vítězstvím od začátku. Sice nám chyběl Martin Jirouš, který měl určité problémy. Nechtěli jsme riskovat, takže jsme ho protentokrát nechali odpočívat na lavičce. Museli se trefit jiní a zvládli to. Ostrov byl přitom dost nepříjemný, i když jsme šli brzy do vedení. Hosté mohli dvakrát vyrovnat, ale Satrapa to nakonec ustál. Vybudovali jsme si dostatečný náskok, ale oni bojovali pořád. Snížili, ale na víc už neměli. Náš tým podal kvalitní výkon a znovu zaslouženě vyhrál.“

Napsat komentář