Sokol Čížová – Jiskra Třeboň 1:0 np (0:0), penalty 4:2
Rozhodčí: Vrchota – Pečenka, Kramlová. Delegát: Štěpánek. ŽK 1:5 (Polodna – Cahyna, Djurov, Chromčák, Gulaš, Holý). ČK 0:1 (71.Rossmann). Diváků: 60.
Čížová: Bébr – Held, Brož, Mácha, Staněk (63.Batryn) –  Zahrádka, T. Benetka, Rozhoň, Polodna, Vávra – Jirouš. Trenér Zdeněk Staroba.

Foto: Jan Škrle

Vladimír Vávra, manažer Čížové: „Na těžkém terénu a za silného větru bylo pohledných akcí pomálu. My jsme tentokrát nehráli dobře. Nedali jsme penaltu, nastřelili tyč, Třeboň mohla skórovat při veliké šanci v první půli. Penalty jsme zvládli a dva body bereme. Dotáhli jsme se na hranici 20 bodů a to byl náš cíl. Závěr podzimu se nám celkově vydařil, z posledních sedmi zápasů jsme prohráli pouze jednou a nahradili jsme ztráty z nepovedeného začátku soutěže. Se sezonou se rozloučíme sobotní dokopnou a v zimě se pokusíme kádr doplnit.“

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz