Sokol Čížová – Tatran Sedlčany 2:4 (1:3)
Branky: 1.Zahrádka, 78. Brož – 23.Kdolský, 32.Kvěch, 43.Soldát, 60.Senft.  Rozhodčí: Kastl – Cihlář, Cihlář, Hrkal. Delegát: Říha. ŽK 3:4 (Brož, Held, Bulíček – Vystyd, Kdolský, Matoušek, Haas). Diváků: 50.
Čížová: Bébr – Held, Korzh, Brož, Borsuc (77.Staněk) –  T. Benetka, Batryn (62.Vávra), Polodna, Bulíček, Zahrádka – Jirouš. Trenér Zdeněk Staroba.

Ohlasy k zápasu
Vedoucí V. Vávra: „Propadli jsme v obraně, i když jsme vedli od první minuty. To mužstvo na to nemá. Což samozřejmě víme, pravděpodobně v zimě tak třetina hráčů z výkonnostních důvodů odejde.“

Zdroj: http://www.fotbalunas.cz/zapas/35136/

Vladimír Vávra, manažer Čížové: „Hodně rychle jsme šli do vedení, což nám dávalo výhodu. Polodna dokonce mohl náš náskok zvýšit, ale tentokrát neuspěl. Jenže potom Brož chyboval a hosté vyrovnali. Takže jsme pocítili, že jsme narazili na velice kvalitního soupeře. Dokázal využít naší slabiny, to je hra defenzivy. Tu se nám přes veškerou snahu pořád nedaří zlepšit, stále tam máme mezery. Sedlčany navíc byly velice efektivní. Vystřelily na branku snad jenom pětkrát, ale daly z toho čtyři góly. Musíme zabodovat, ale na Aritmě to půjde jenom s obtížemi. Nějak se nahoru dostat musíme, nevzdáváme to předem.“

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz