Sokol Čížová – FK Slavoj Český Krumlov 3:1 (3:0)
Branky: 19. Polodna, 22. Dvořák, 40. Rosůlek – 53. Novák. Rozhodčí: Mudra – Cupl, Špindlerová. ŽK: 5:3. Diváků: 150.

Čížová: Stehno – Zach, Bednařík, Švec, Held – Podkul (80. Mrkáček), Prášil – Kučera (90. Hora), Dvořák, Polodna (50. Kujal) – Rosůlek (86. Jindřich). Trenér Alexandr Fečo.

Č. Krumlov: Trnka – Kabele, Klivanda, Dudák, Kroupa – Kodras (46. Sláma), Novák, Wagner, Špát (46. Žilenko) – Babouček (69. Beránek), P. Svoboda. Trenér Jiří Svoboda.

Alexandr Fečo, trenér Čížové: „Důležitý zápas o šest bodů jsme rozhodli třemi góly už v prvním poločase, když ještě minimálně tři jasné góly jsme zahodili. Druhý poločas jsme začali lehkovážně, soupeř nás potrestal a zaslouženě snížil. Na obou stranách byly ještě nějaké možnosti, ale gól už nepadl. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě a za tři body jsme moc rádi.“

Zdraj: www.jihoceskyfotbal.cz, 19.4.2014