Semice: Na hřišti v Semicích změřily síly Protivín s Čížovou. Pro oba trenéry měla příprava pikantní nádech v tom, že před časem úspěšně působili u svého sobotního soupeře.

FK Protivín – Sokol Čížová 0:3 (0:2)
Branky: Branky: Moravec 2, Jindřich

Jiří Antoš, trenér Čížové: „Pro obě mužstva to bylo první přípravné utkání a myslím si, že splnilo účel, protože oba týmy zkoušely některé nové hráče. V našem mužstvu se objevilo pět nových hráčů, většinou mladých a někteří se předvedli slibným výkonem. V prvním poločase po počátečním oťukávání se hrálo většinou na půli Protivína, ale z několika doslova „tutových“ šancí se ujaly dvě střely Moravce, kdy zejména ta první byla utěšená. Ve druhé půli přidal jednu branku Jindřich, který skóroval do prázdné branky. Protivínští v podstatě brankáře Čížové neohrozili. Jen dvakrát stříleli z uctivé vzdálenosti. Další přípravný zápas hrajeme ve středu 24.7. v 18 hodin v Sedlici a v sobotu nás čeká turnaj ve Veselí.“

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz, 22.7.2013