Sokol Čížová – Jiskra Domažlice 0:5 (0:4)

Branky: 10. a 22. Bezdička, 24. Matějka, 44. Pfeifer, 69. Hejda. Rozhodčí: Melničuk – Nehasil, Aubrecht. Delegát: Pešek. ŽK: 1:1 (15. Havel – 43. Chocholoušek). Diváků: 50.

Čížová: Kratochvíl – Zahrádka (80. Rozhoň), Pedro, Novák, Vacovský – Nečas (71. Vávra), Dvořák, Janda, Havel (61. Mudra), Bálek – Jirouš (C). Náhradníci: Přibyl (B), Vávra, Mudra, Rozhoň. Asistent trenéra Petr Janda.

Fotbalisté Sokola Čížová nezvládli středeční střetnutí ČFL s Jiskrou Domažlice. Chodové těžili z dobrého nástupu a připravili domácím nejvyšší porážku v sezoně.

Čížová nasbírala v jarní části pouhé tři body a stále se ukazuje, že na třetí nejvyšší soutěž nestačí. V úvodní půlhodině hry se Čížovští jen sporadicky dostávali na dostřel domácí svatyně a od 10. minuty už prohrávali, kdy se prosadil domažlický hrot Bezdička. Hosté v čele s kapitánem Mužíkem byli při chuti a další gól přidali ve 22.minutě znovu Bezdičkou. Za pouhé dvě minuty dorazil otřesené domácí mužstvo Matějka a těsně před odchodem do kabin přidal čtvrtou branku Pfeifer.

Druhý poločas se odehrával jen z povinnosti. Střídající Hejda po deseti minutách na hřišti završil debakl Čížové na nepopulárního „bůra“.  Závěrečný hvizd rozhodčího Melničuka byl pro domácí vysvobozením.

Foto: Jan Škrle

Napsat komentář