Sokol Čížová – SK Benátky nad Jizerou 0:3 (0:0)

Branky: 57. Skuhravý, 66. a 68. Synek. Rozhodčí: Hocek – Vnuk, Matoušek. Delegát: Ploch. ŽK: 4:1 (Pedro, Havel, Janda, Tomášek – Skuhravý). Diváků: 150.

Čížová: Satrapa – Zahrádka, Novák, Pedro (69. Held), Vacovský – Bálek (83. Vávra), Dvořák (69. Mudra), Havel (46. Tomášek), Nečas – Janda (C) – Jirouš. Náhradnící: Kratochvíl (B), Held, Mudra, Janoch, Tomášek, Vávra, Rozhoň. Trenér Aleš Jindra.

Aleš Jindra, trenér Čížové: „Moc jsme chtěli po dlouhé době potěšit naše diváky u nás doma, ale bohužel se to nepovedlo. První poločas byl oboustranně opatrný, moc se nevedlo ani jednomu z týmů. Chyběly i akce, ze kterých by se mohly urodit šance. Navíc se zranil konstruktivní Havel, který nám potom chyběl. To byla jedna z důležitých situací., které hodně výsledek ovlivnily. Museli jsme po pauze přeskupit sestavu a už to nebylo ono. Toho využil soupeř, jeho hra se zlepšila a dokázal naše chyby potrestat. Bohužel, pro nás to byl klíčový zápas při pokusu o setrvání v soutěži.“

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz

Aleš Jindra, trenér Čížové: „Myslím si, že soupeř asi vyhrál zaslouženě. Zápas se lámal už kolem desáté minuty prvního poločasu, kdy jsme si vypracovali nějaké šance, které jsme ale nevyužili. Chybělo málo. Myslím, že jsme i nastřelili tyčku. Poté soupeř začínal být lepší, my jsme začali ztrácet organizaci hry. Důležitým momentem bylo, že nemohl pokračovat Bohouš Havel, který v poločase střídal. Tím jsme přišli o kreativnějšího hráče. Ve druhé půli byly Benátky mírně lepší, potrestaly naše poměrně velké chyby. Pro nás je to zklamání. Soupeř vyhrál 3:0, což je pro nás docela kruté, ale bohužel to tak musíme akceptovat.“

Zdroj: fotbalunas.cz