Sokol Čížová – Sušice 0:1 (0:1)
Branky: 5. Měska. Rozhodčí: Štefan – Machýček, Navrátilová. Delegát: Sádovský. ŽK: 4:3 (28. Nečas, 84. Novák, 88. Janda, 88. Jirouš – 55. Lukič, 70. Měska, 82. Kučera). Diváků: 100.

Čížová: Satrapa – Held, Novák, Rozhoň, Pohná (82. Zikmund) – Nečas, Dvořák, Polodna, Zahrádka – Jirouš, Janda. Náhradnící Janoch, Zikmund, Kočí, Chytrý, Kratochvíl. Trenér Zdeněk Staroba.

Vladimír Vávra, Čížová: „Zápas nám nevyšel. Dostali jsme brzy gól a zbytek utkání ovlivnil také rozhodčí. Neodpískal penaltu, pak i pomezní zastavovali hru, otáčeli auty, rohy. Podle mě neuvěřitelný skandál. Podíváme se na video a budeme moudřejší. Na rozhodčí si nejsem zvyklý stěžovat, ale toto byl skandál.“
Martin Poustka, trenér Motorletu: „I když hrála dvě mužstva z popředí tabulky a mužstva, která se chtějí prezentovat dobrým herním projevem na fotbalových věcech, podmínky hrací plochy toto neumožnily. Malé hřiště, nekvalitní trávník a počasí zapříčinily, že se fotbal pro oko diváka nehrál. Soupeř si vypracoval určitý tlak především díky spoustě standardních situací, které jsme mu umožnili. My jsme hráli na rychlé protiútoky a z jednoho takového jsme už v páté minutě dali rozhodující branku celého zápasu. Klukům musím poděkovat za spolehlivý a zodpovědný výkon, soupeře jsme prakticky do vážnější situace nepustili především dobrou hrou v defenzivě. Kromě gólu jsme si naopak vytvořili další dvě tři příležitosti, které volaly po zvýšení skóre. Po dlouhé době jsme podali kolektivní výkon, dík si zaslouží celý tým. Nicméně vyzdvihnu Jakuba Hájka, kterému utkání i terén sedly vzhledem k jeho nižšímu těžišti. Zahráli ale dobře i Foferka, oba stopeři, Podzemský měl klíčový zákrok při brejku Jandy. Rozhodčí pískal rovinu, jak má normálně být. Domácí hráči byli rozhození a hádali se i mezi sebou. Doufám, že jsme ještě neřekli poslední slovo a o postup zabojujeme. Každý zápas je o nás jako play off, o bytí a nebytí.“

Zdroj: fotbalunas.cz

Foto: Jan Škrle