SK Klatovy 1898 – Sokol Čížová 0:4 (0:0)
Branky: 48. Chytrý, 66. Jirouš, 76. Dvořák, 79. Polodna. Rozhodčí: Svatík – Košan, Langmajer. Delegát: Kruliš. ŽK: 1:2 (Lukeš – Jirouš, Chytrý). Diváků: 220.

Čížová: Hošna – Pohnán, Brož (55. Staroba), Rozhoň, Zahrádka – Chytrý, Kunc, Dvořák, Batryn – Jirouš, Polodna. Trenér Zdeněk Staroba.

Vladimír Vávra, funkcionář Čížové: „Tak tenhle zápas nám vyšel, i když začátek byl pro nás krušný. Domácí nás přehrávali a měli i řadu šancí. Jejich tlak se nám podařilo přestát a po přestávce jsme se začali prosazovat my. Dařilo se hlavně Polodnovi, který byl snad u všeho. Nejenom na góly nahrával, ale nakonec jeden i sám přidal. Teď máme doma Rokycany a asi si budeme muset ohlídat začátek utkání. Ukázaly, že v něm jsou nebezpečné. Vlastně nejenom v něm. Na podzim jsme tam vyhráli 2:0. Brali bychom to znovu.“

One Response to “Čížová s gólmanem „béčka“ v brance rozhodla po přestávce (28.kolo)”

1. Frenk napsal:

B tým je kvalitní organizace