BRANKÁŘ
Tomáš Pfleger (ZČE Plzeň) – držel svůj tým ve hře v utkání v Krumlově, několikrát vychytal tutovky domácích

OBRANA
Tomáš Modr (Aritma Praha) – dozadu hrál perfektně, byl velmi aktivní i směrem dopředu, nabízel se, dobře spolupracoval se záložníkem před ním
Milan Brož (Čížová) – jako správný kapitán zajistil svému týmu výhru 2:1 gólem v 90. minutě
Jakub Kabele (Slavoj Český Krumlov) – po celý zápas skvělými centry připravoval šance pro svůj tým, dozadu odvedl zodpovědný výkon

ZÁLOHA
Lukáš Filipec (Doubravka) – po celé utkání byl na křídle velmi aktivní, připravoval šance
Rudolf Otepka (Malše Roudné) – známý dirigent dovedl svůj tým k výhře 5:1, podílel se na ní třemi asistencemi a jedním krásným gólem
Ondřej Vrabec (Hořovicko) – dělal velké starosti obraně Motorletu, svými přihrávkami připravoval spoustu gólových pozic pro své spoluhráče
Michal Kdolský (Sedlčany) – po celý zápas velmi aktivní na kraji zálohy, vytvářel šance pro sebe i spoluhráče

ÚTOK
Jiří Babouček (Slavoj Český Krumlov) – dvěma svými góly vystřelil Jihočechům první vítězství v sezóně
Antonín Rampa (Hořovicko) – nastoupil až do druhého poločasu, dvěma góly rozhodl o výhře Hořovicka nad Motorletem 2:0