FC Rokycany – Sokol Čížová 1:0 np (0:0), penalty 3:0
PK za Čížovou neproměnili Moravec, Rosůlek, Brož
Rozhodčí: Klupák – Krupka, Míč. ŽK: 2:0. Diváci: 220.
Čížová: Holan (46. Vavřina) – Rom, Brož, Švec, Held – Šácha, Kunc – Lukeš, Dvořák (75. Rozhoň), Moravec – Rosůlek. Trenér Jaroslav Vavroch.

Jaroslav Vavroch, trenér Čížové: „V utkání jsme si vytvořili celou řadu šancí. Z těch největších ve 23.minutě nastřelil Lukeš tyč, ve 39.minutě Kunc z prostoru penalty minul branku a zakrátko se Švec po Moravcově přímém kopu ocitl na hranici brankového území, ale výborný Vild jeho zakončení zlikvidoval. V 71.minutě střílel po úniku Rosůlek do břevna. Soupeř naši branku ohrozil v první půli jedinkrát a to bohužel znamenalo i stop pro zranění naší opory, brankáře Holana. Vzhledem k těmto skutečnostem, tedy se ziskem jednoho bodu, nemůžeme být spokojeni. Pravdou ovšem je, že i tento zisk znamená už šestý zápas v řadě bez porážky a nesestupové umístění. Deváté místo se po začátku mistrovské soutěže zdálo nereálné. Věřím, že i v posledním utkání s Chebem budou hráči hrát se stoprocentním nasazením a překonají hranici 20 bodů.“

Zdroj: www.jihoceskyfotbal.cz, 8.11.2014